The last Victory of The Emperor - Bivouacs Info

BI
BI
Année Napoléon
Bivouacs Info
Aller au contenu
ligny2020
Les Napoléoniennes - LIGNY 2020

Drodzy reenactors, drodzy przyjaciele,
 
 
Obchody 205. rocznicy bitwy pod Ligny odbędą się od

 
12 do 16 czerwca 2020 r.

 
Podobnie jak podczas 200-lecia bitwy w 2015 roku chcemy zaoferować spójną ofertę zarówno dla rekonstruktorów, jak i dla publiczności dlatego rekonstrukcja historycznej bitwy pod Ligny odbędzie się w weekend przed Waterloo.
 
Ten połączony program z Waterloo pozwoli zagranicznym żołnierzom odbyć tylko jedną podróż do Belgii. Organizatorzy Ligny zaplanowali program, który w pełni uhonoruje to wydarzenie.

 
Program, obejmie całe pole bitwy w Ligny ale także, a przede wszystkim, z przyjacielskim nastawieniem, z którego znane jest Ligny. Program, instrukcje i praktyczne szczegóły zostaną Wam przesłane później.

 
Rejestracja na historyczne wydarzenie Ligny 2020 rozpoczyna się po otrzymaniu tego maila. Nie czekaj, im wcześniej otrzymamy poznamy ilość, tym szybciej będziemy mogli Cię zarejestrować! Aby zapobiec marnowaniu żywności oraz dla obliczenia ilości potrzebnego prochu prosimy, abyś niepotrzebnie nie zwiększał liczby żołnierzy w swoim pułku. Szczególna uwaga zostanie zwrócona na grupy, które się nie pojawiają lub których liczba nie zgładzi się z rejestracją.

Na początku maja otrzymasz wiadomość e-mail, ogólną kartę, zasady bezpieczeństwa i ostateczne potwierdzenie rejestracji.

Czekamy na Państwa w 2020 w Ligny!

The Organisation « 1815 Ligny 2020 » :
 
Michel Jacques, bivakmanager
+32495/307509 – mijacques@skynet.be
 
Benoit Histace, coordinator of the event
0032/477473871 – tourisme.ligny@gmail.com
DISCLAIMER
    BIVOUACS INFO is   Not the Organizer Of the listed events on this site. The Organization  retains the Right to refuse registrations without giving reasons or to  modify them.
The events organization can change or cancel the event without giving reasons, without any compensation
Retourner au contenu